دوشنبه, 29 بهمن 1397
    /  3
عنوان : اولین مجمع سلامت شهرستان مباركه
کد خبر : ۲۶۲۴
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شهرداری دیزیچه، اولین مجمع سلامت شهرستان مبارکه در محل فرمانداری با حضور دکتر عقدک و خانم نریمانی از واحد مشارکتهای اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و مسئولین و خیرین حوزه سلامت و رابطین بهداشتی برگزار گردید.

در این مراسم عصارزارگان فرماندار شهرستان و رئیس مجمع سلامت شهرستان به اهداف اولین مجمع سلامت اشاره نمودند و از حاضرین و برگزارکنندگان این مجمع تقدیر و تشکر نمودند.

رئیس مجمع سلامت شهرستان مبارکه تشکیل مجمع سلامت را فرصت مناسبی برای مشارکت هرچه بیشتر سایر دستگاه ها و مردم دانستند و در عین حال بر نگاه و توجه به بهبود فضاهای درمانی تاکید کرد.

دکتر پارسا مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان به تبیین نظام ارائه خدمات سلامت و بیان آمار و شاخصهای سلامت در شهرستان پرداخت و خواستار ایفای نقش مردم در حفظ سلامت خود و جلب مشارکتهای اجتماعی در حوزه سلامت و ارتقاء آن در جامعه شدند.

دکتر عقدک در این جلسه با بیان اهداف مجمع سلامت و مشارکتهای اجتماعی در استان و شهرستانها ، در مورد مولفه های تاثیر گزار بر سلامت و نقش همکاریهای همه ارگانها،سازمانها،نهادها،سمن ها و مردم مطالب مبسوطی را ارائه نمود.

گفتنی است در این جلسه بیانیه اولین مجمع سلامت شهرستان مبارکه رونمائی شد .

در حاشیه برگزاری این مجمع ،نمایشگاه فعالیتهای تعدادی از ادارات و شبکه بهداشت و درمان و مجمع خیرین حضرت فاطمه الزهرا(س) شهرستان در حوزه سلامت برپاشد.


نمایش تعداد بازدیدها : 94

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0