سه‌شنبه, 30 بهمن 1397
عنوان : بافت فرسوده محله های شهر دیزیچه
کد خبر : ۲۶۳۱
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش مسئول واحد شهرسازی شهرداری دیزیچه:

جلسه ای مشترک که با محوریت مدیر محترم بنیاد مسکن در خصوص پرداخت تسهیلات به متقاضیان شهرسازی زیر 25 هزار نفر برگزار شد که با توجه به شرایط پرداخت این وام ها متقاضیان می بایست برای تعیین نظارت ساختمان از طریق دفاتر نظام مهندسی روستایی اقدام نمایند . وی در ادامه گفت: قابل ذکر است دارندگان پرونده ساختمانی که تاکنون از تسهیلات استفاده ننموده اند و ساختمان آنها احداث نشده می توانند با مراجعه به مدیریت بنیاد مسکن شهرستان اقدام های لازم را برای دریافت این تسهیلات انجام دهند.

 وی در ادامه در خصوص بافت فرسوده محله های شهر دیزیچه چنین اعلام نمودند:

در شهر دیزیچه ، محله های دیزیچه با وسعت 5/45 و وینیچه با وسعت 3/26 هکتار در محدوده مصوب بافت فرسوده قراردارند و محله های حسن آباد و نکوآباد از این موضوع مستثنی می باشند ، وی گفت : با پیگیری های انجام شده ، در حال حاضر شهرداری قرارداد مطالعه تدقیق محدوده بافت فرسوده را جهت اضافه نمودن این دو محله در دست اقدام دارد . که پس از تهیه طرح مطالعاتی ، موضوع از طریق کمیسیون ماده پنج شورای عالی شهرسازی و معماری جهت تصویب پیگیری خواهد شد .

در آخر توضیحاتی را در رابطه با طرح تفضیلی بیان نمودند :

یکی از مواردی که تهیه طرح تفضیلی شهر مد نظر قرار می گیرد برداشت وضع موجود ، نقاط حادثه خیز و مشکلات ترافیکی شهر است که در هفته گذشته نماینده مشاور تهیه طرح به اتفاق مسئولین دوایر ذیربط  شهرداری از سطح شهر بازدید نموده و در حال حاضر تعداد تردد و مشکلات و معضلات ترافیکی را در سطح شهر کنترل و بررسی نمودند.


نمایش تعداد بازدیدها : 71

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0