شنبه, 29 مهر 1396 جستجو:           |    

عنوان : برگزاری جشن برزگ انقلاب به مناسبت دهه مبارك فجر
کد خبر : ۲۴۲۶
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ 

به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  و ایام اله مبارک دهه فجر "جشن بزرگ انقلاب فجر"  روز یکشنبه 95/11/17 ساعت 14:30 همراه با برنامه های شاد و متنوع از جمله اجرای موسیقی ،گروه تئاتر و طنز نمایشی گروه یگانه شهردیزیچه ، موسیقی ، تقلید صدا ،دکلمه خوانی خانم نجمه یوسفی در سالن ورزشی پوریای ولی شهردیزیچه برگزار گردید.

دراین برنامه مهندس ثابت راسخ شهردار محترم شهر دیزیچه طی سخنانی ضمن خیرمقدم به حضار در جشن و تبریک ایام ا... دهه فجر بیان نمودند این انقلاب با وجود مردم سلحشور ایران از سال 42 به رهبری امام راحل آغاز و در 22 بهمن 1357 به پیروزی رسید و جای شهدایی که در جریان انقلاب اسلامی به مبارزه پرداختند و در زندانهای ساواک شکنجه زیادی را متحمل شدند خالی است با توجه به اینکه دشمنان تلاش کردند که تا به امرهای مختلف جلوی رشد اسلامی را بگیرند اما انقلاب اسلامی به پیروزی رسید و انشااله که این انقلاب زمینه ساز ظهور آقا امام زمان(عج) باشد .

وی افزود : این نشان از این است که وقتی کشوری پشتیبان ولایت فقیه باشد هیچ کشور و دولتی نمی تواند آن را شکست دهد و بعد از جنگ به لطف الهی و با رهبری مقام معظم رهبری و پشتیبانی دولت ، شاهد پیروزی های متعدد در زمینه های فرهنگی ، پزشکی ، هسته ای و .... بوده ایم.

شهردار دیزیچه در ادامه اشارهای به اقدامات شهرداری وشورای اسلامی شهر در دوره چهارم نمودند واظهار داشتند که شهرداری و شورای اسلامی شهر براساس برنامه و طرحهای تهیه شده انجام وظیفه نموده و بیش از 70 پروژه عمرانی کوچک و بزرگ را اجرایی نموده که اکثر پروژه ها به بهره برداری رسیده و بعضی در حال تکمیل شدن است.

پروژه های شهرداری براساس طرح جامع و توسعه عمران شهر در محله های مختلف شهر به بهره برداری رسید از جمله خیابان باهنردیزیچه، خیابان شهید بهشتی شمالی و جنوبی ، خیابان نبوت قلعه میرزمان، خیابان مدرس وینیچه ، بلوار زاینده رود نکوآباد ، خیابان کارگر- توحید و حضرت ابوالفضل حسن آباد ، لاین دوم پل سردار اصلانی ، تکمیل فاز اول و اجرای فاز دوم پارک کوهستانی نورالشهداء ، 5 بوستان و پارک محله ای ، دو چمن مصنوعی دیزیچه و وینیچه ، احداث زورخانه امام علی ، ساحل سازی زاینده رود، ، موزه مردم شناسی و باغ بانوان که در حال تکمیل شدن است.

وی ادامه داد : بیش از 250 برنامه فرهنگی با همکاری امام جمعه و شورای اسلامی شهر برگزار شده و همچنین برنامه های فرهنگی متنوعی که با تأسیس فرهنگسرای و دفتر اموربانوان توسط بانوان اجرا می‌شود.

مهندس ثابت راسخ در پایان از شهروندان فهیم و فداکار و پرسنل خدوم شهرکه در پیش برد اهداف همکاری و کمک نمودند قدردانی نمود.

 در ادامه جهت شادی روح هنرمندجوان شهردیزیچه مرحوم مهدی سلیمانی که همیشه در برنامه‌ها هنرمندانه نقش آفرینی می نمودند و اجرای برنامه داشتند صلواتی فرستاده شد و از خانواده این مرحوم تجلیل شد.  

در پایان جشن از دانش آموزان ممتاز پرسنل شهرداری با اهدای لوح سپاس تجلیل به عمل آورده شد.

 


نمایش تعداد بازدیدها : 258

بازگشت           چاپ چاپ         
 
سایت شهرداری دیزیچه