شنبه, 29 مهر 1396 جستجو:           |    

عنوان : چهارمین نشست هم اندیشی روحانیت معزز شهر با مسئولین شهری در خصوص مسائل فرهنگی و اجتماعی شهر دیزیچه
کد خبر : ۲۴۳۰
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ 
در شامگاه چهارشنبه مورخ95/12/18 چهارمین نشست هم اندیشی روحانیت معزز با مسئولین شهر در خصوص مسائل فرهنگی و اجتماعی شهر دیزیچه برگزار شد.
در این نشست مهندس ثابت راسخ شهردار دیزیچه ضمن خیرمقدم اشاره ای به اقدامات شهرداری و شورای اسلامی شهر در دوره چهارم نمودند واظهار داشتند که شهرداری و شورای اسلامی شهر بر اساس برنامه و طرح های تهیه شده انجام وظیفه نموده و بیش از 70 پروژه عمرانی کوچک و بزرگ را اجرایی نموده که اکثر پروژه ها به بهره برداری رسیده و بعضی در حال تکمیل شدن است.
پروژه های شهرداری براساس طرح جامع و توسعه عمران شهر در محله های مختلف شهر به بهره برداری رسید از جمله خیابان باهنر ، خیابان شهید بهشتی شمالی و جنوبی ، خیابان نبوت قلعه میززا زمان، خیابان مدرس وینیچه ، بلوار زاینده رود نکوآباد ، خیابان کارگر ، توحید و حضرت ابوالفضل حسن آباد، لاین دوم پل سردار اصلانی ، تکیمل فاز اول و اجرای فاز دوم پارک کوهستانی نورالشهداء ، 5 بوستان و پارک محله ای ، دو چمن مصنوعی دیزیچه و وینیچه ، احداث زور خانه امام علی ، ساحل سازی زاینده رود، موزه مردم شناسی و باغ بانوان که در حال تکمیل شدن است.
وی ادامه داد: بیش از 250 برنامه فرهنگی با همکاری امام جمعه و شورای اسلامی شهر برگزار شده و همچنین برنامه های فرهنگی متنوعی که با تأسیس فرهنگسرا و دفتر امور بانوان توسط بانوان اجرا می شود.
در ادامه نیز روحانیون از فعالیت شهرداری و شورای اسلامی شهرتقدیر و تشکر نمودند.
در پایان با اهدای لوح از روحانیون معزز شهر تجلیل به عمل آورده شد.

نمایش تعداد بازدیدها : 145

بازگشت           چاپ چاپ         
 
سایت شهرداری دیزیچه